!NA BLOGU JIŽ NEMÁM V PLÁNU PRACOVAT. NĚKTERÉ ČLÁNKY SE PŘESUNOU NA MŮJ DRUHÝ BLOG - NESCIO!

Zajímavé odkazy

Letní kurzy japonštiny

17. června 2011 v 19:16 | Katsumi
Udělám tady menší reklamu Denise Vostré, byla jsem u ní na několika přednáškách a poprosila, koho mohla, zda by někam nedal letáky o jejích letních kurzech japonštiny, ale protože jsem to ve škole neměla kam dát, tak to píšu alespoň tady ^_^
Kurzy budou probíhat v Praze v Karlíně. Pokud se zajímá to japonštinu a někdy jste v knihkupectví zamířili do oddělení jazyků a koukali se po japonštině, určitě jste narazili na učebnici od Denisy Vostré a Dity Nimburské. Podle ní tedy kurzy budou (sama tu učebnici mám doma a mohu ji doporučit, a to jsem nikdy na japonštinu k Denise nechodila).
Více informací můžete najít na stránkách Denisy Vostré: Letní intenzivní kurzy japonštiny Pokud bydlíte v Praze, nemáte zatím na léto moc program a přemýšlíte o japonštině, myslím, že toto je jedno z nejlepších řešení :))

Zemětřesení v Japonsku

15. května 2011 v 19:46 | Katsumi
Asi každý z vás ví o katastrofě, která se nedávno stala v Japonsku. Ihned se rozjelo nemálo akcí na pomoc a já bych zde ráda upozornila na jednu, přesněji řečeno na stránky Česko-japonské společnosti. Pořádají benefinční akce a přímo na jejich stránkách se můžete příhlásit jako dobrovolník nebo vyjádřit účast. Samozřejmě tam také najdete možnost, jak přispět :)

Ikebana

8. září 2007 v 20:16 | Yoshiko Okatama
Sehnala jsem nějaké odkazy na téma Ikebana...

JAPONSKO - tokyo life styl

3. července 2007 v 15:19 | Yoshiko Okatama
Ahojky, tak tady je odkaz na super stánečku: !!!!TADY!!!!
Určo se tam mrkněte, pže je to fakt super web, na kterém je spousta zajímavých věcí ;-)

Odkaz - japan shop

9. června 2007 v 11:18 | Yoshiko Okatama
Stránečky Japa shopu...!TADY!
 
 

Reklama