!NA BLOGU JIŽ NEMÁM V PLÁNU PRACOVAT. NĚKTERÉ ČLÁNKY SE PŘESUNOU NA MŮJ DRUHÝ BLOG - NESCIO!

www.falungong.cz

10. července 2007 v 18:27 | Yoshiko Okatama |  *About me*
Pan Ču Li-ťün byl ilegálně zadržován v podzemí v části věznice č.7 Chu-lan ve městě Char-pi. V Lednu 2007 ho hospitalizovali se symptomy choroby. Protože byl přinucen brát léky, které nesouviseli s jeho chorobou - trpěl. Přesto pan Ču odmítal brát léky po dobu jednoho roku. Měl hrozné bolesti a byl schopný smíst jen málo jídla někdy nemohl jíst vůbec.
Zdravotní sestra, která se často dopouštěla zločinů, šla a bez jakéhokoliv varování oblékla pana Ču a pověděla mu, že ho vezme k lékaři mimo nemocnici. Vedoucí 1. části podzemní nemocnice č. 7, Čao Chung-Ťün, pověděl panu Ču, aby rychle vstal a oblékl se, protože ho berou k lékaři. Když přišli do oblasti Chu-lan, tak jeden dozorce odešel a vrátil se s člověkem, který byl schopný nosit těžké náklady. On odnesl pana Ču do budovy.
Nesli ho nahotu a dolu po mnoha schodech. Pan Ču se nepamatoval podrobnosti incidentu, ale spomíná si že to místo nebyla běžná klinika a měl zvláštní pocit, že mu chystají smrt!!!
Dali ho do místnosti. Zdálo se, že ho připravují na nějakou operaci. Najednou si uvědomil, že se chystají mu vyoperovat orgány, dokuď je ještě naživu. S neočekávanou silou se skřísil a řekl: "Co to děláte? Věřím, že jsou na světě stále dobří lidé. Dobří lidé, kteří takovou špatnou věc neudělají!"
Když to uslyšeli dvě sestřičky ihned odložili svoje skalpely a odešli. Ostatní je následovali. Ale někdo z vězeňských dozorců zůststal: pomocníkvězení čísla 7 Jing Šu-kuang, zástupce vedoucího vychovnéhé sekce Čchen Wej-čchiang, vedoucí podzemí č. 1 vězení č. 7 Čao Chung-Ťün, Sun Jüas-ce a několik dalších. Všichni byli šokovaní. Neočekávali, že "živé tělo" bude křičet. Jing Šu-kuang řekl něco na vysvětlení, ale pan Ču jim řekl, že by neměli dělat takové věci! Všichni mlčeli,
Pana Ču vzali spát do nemocnice Chu-lan. Možná měli černé svědomí a nebo se možná obávali, že jejich zločiny budou odhelené, ale další den ho vzali do nemocnice Char-pin. Pan Ču tam zůstal 14 dní. Vzali ho spát do vězení v Chu-lan a přestali mu dávat léky. V té době se o tom dozvěděla jeho rodina, žádali, aby ho propustili. Člen personálu pověděl rodině, že pan Ču nezíská svobodu, dokud bude naživu...
.......tohle snad už není ani možné...
zdroj: TADY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Midori Midori | 26. října 2008 v 19:21 | Reagovat

to je strašný......

2 Snails Snails | 6. února 2009 v 20:14 | Reagovat

Hmm teď jsem asi trochu neakutální ale ohledně Falungong bych byl opatrný, je to sekta hrubého zrna a na nalákání lidí používají psychologické triky mezi které patří podobné příběhy o krádeži orgánů. Ty krádeže orgánů nikdy nebyly přímo dokázány, nechci se Číňanů zastávat určitě tam páchají nějaká zvěrstva, ale na Falun Gong pozor!

3 bukmaster bukmaster | 29. června 2009 v 10:11 | Reagovat

[1]: vy bukvice curacky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.